українська російська англійська
Експертна рада Держкомтелерадіо закінчила роботу над формуванням переліку видань до програми "Українська книга"
18.02.2016 | 16:30
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

18 лютого  відбулося друге засідання експертної ради Держкомтелерадіо з формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою «Українська книга».

Хід засідання транслювався у режимі он-лайн на веб-сайті «YouTube». Його можна переглянути за посиланням

https://www.youtube.com/watch?v=p1JzIcKZAC0.

Члени експертної ради повідомили, що закінчили опрацювання повного списку поданих видавцями пропозицій до проекту «Українська книга» і найближчими днями передадуть відібрані ними видання на розгляд колегії Держкомтелерадіо, засідання якої відбудеться 23 лютого.

Експерти обговорили механізм розповсюдження видань по бібліотеках України. Члени експертної ради вважають, що книги мають надходити і в районні бібліотеки, а не осідати лише у фондах бібліотек великих міст.   

Нагадуємо, що цього року до проекту переліку надійшло 1447 видавничих пропозицій від 134 видавництв на загальну суму понад 333 млн. 644 тис. грн. Експертна рада повинна здійснити змістовну, тематичну оцінку книжкових видань та визначити доцільність їх випуску за бюджетною програмою «Українська книга», на реалізацію якої 2016 року у Державному бюджеті передбачено майже 42 млн. грн.

Із переліком книжкових видань, запропонованих видавцями до випуску за програмою «Українська книга» на 2016 рік, можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо у розділі «Видавнича справа» http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=126695&cat_id=34138.

 Список членів експертної ради розміщено там же за посиланням

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=126880&cat_id=34138.

 

 

версія для друку