українська російська англійська
"Заходи з реформування Міністерства оборони і Генерального штабу до 2020 року розписані практично помісячно", - Міністр оборони України
18.02.2016 | 18:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На сьогодні проведена комплексна робота, у тому числі з іноземними радниками, в основі якої – порядок реформування Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил України до 2020 року.

Про це сьогодні, 18 лютого, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час брифінгу за підсумками зустрічі з Міністром оборони Королівства Швеція Петером Хултквістом та Міністром охорони краю Литовської Республіки Юозасом Олєкасом.

За словами Міністра оборони України, на даний час відпрацьована «Дорожня карта», яка передбачає роботу щодо внесення змін до законодавчої бази та внутрішніх нормативно-правових актів, покращення соціального захисту, удосконалення навчання і підготовки військовослужбовців тощо.

«Заходи з реформування Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил України розписані практично помісячно. Спочатку планується переформувати Міністерство оборони, а до 2020 року – завершити реформування Збройних Сил України разом із Генеральним штабом», – повідомив генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку