українська російська англійська
Успіх Нового шовкового шляху залежить від якості управлінських рішень, - Андрій Пивоварський
19.02.2016 | 13:44
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський взяв участь у засіданні Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, що відбулось 18 лютого.

Захід був присвячений проекту «Нового шовкового шляху» – альтернативному маршруту доставки вантажів із Заходу на Схід в обхід території РФ через Україну, Грузію, Азербайджан та Казахстан до Китаю.

Андрій Пивоварський поінформував, що наразі політично Україна, Грузія, Азербайджан та Казахстан відпрацювали всі моменти, щоб проект був дієздатним. Перший тестовий рейс, що успішно дістався пункту призначення 31 січня, допоміг виявити можливі «вузькі місця» і зрозуміти, як уникати їх у майбутньому. Тепер справа за комерціалізацією поїзда. «Новий шовковий шлях – стратегічний проект для всього регіону. Його успіх  напряму залежить від якості управлінських рішень менеджерів, що відповідають за реалізацію, від того, наскільки ефективно вони будуть комерціалізувати проект. І це не лише доставка вантажів від України до Китаю, але й розвиток торгових відносин з іншими ринками, зокрема Казахстану та Ірану», – підкреслив Міністр.

У результаті засідання учасники домовилися створити робочу групу і вже до кінця лютого сформувати попередній перелік проектів наповнення альтернативного маршруту.

 

версія для друку