українська російська англійська
Моніторингова місія МІП в зоні АТО проаналізувала ситуацію з українським мовленням навколо Мар'їнки
22.02.2016 | 14:34
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України відвідала селище неподалік від Мар’їнки Донецької областіЄлизаветівка. Оскільки ситуація навколо Мар’їнки погіршилася, ведуться бойові дії з боку країни-агресора, радник Міністра інформаційної політики України з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець провів аналіз стану українського мовлення в селищі разом із місцевим керівництвом.

Сільський голова Леонід Чередніченко запевнив радника, що в Єлизаветівці в позаефірному телебаченні українські ЗМІ переважають - понад половина родин мають кабельне, виключно українське, телебачення. Так само популярне і українське цифрове ефірне телебачення «Т-2». Леонід Чередніченко зазначає, що з встановленням передавальної техніки в їхньому населеному пункті, мовлення відновило і Донецьке обласне телебаченням, що є дуже важливо для місцевого населення.

За результатами проведеного аналізу в Єлизаветівці, Олександр Бригинець повідомив: «Після встановлення передавача, відбулося так зване глушіння сигналу одного з окупаційних телеканалів, який тут мовив. Тому, зараз проросійський телеканал припинив своє мовлення, а натомість мовить обласне ТБ».

Зазначимо, що нещодавно, на виконання рішення Комісії питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП, в селищі Єлизаветівка встановлено нову передавальну техніку, що забезпечує сигналом Донецького обласного телебачення всі довколишні пункти.

версія для друку