українська російська англійська
На Волині права на майже 5 800 га земель державної власності готують для продажу з аукціонів
24.02.2016 | 11:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Волинській області землевпорядники включили 271 земельну ділянку до переліку земель сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які можуть виставити на аукціони. Загальна площа земель, що запропонують для інвестицій, становить 5780,2 гектарів.

Найбільші площі визначені у Ківерцівському (889,7 га), Любомльському (800,1 га) та Ковельському (619,4 га) районах Волинської області. Усі ділянки призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та пропонуватимуться потенційним інвесторам на аукціонах упродовж 2016 року.

«Земельні аукціони наразі є найбільш прозорим механізмом передачі земель в оренду чи у власність. Конкурентні торги забезпечують відкритість у розпорядженні державними землями», - наголошує Василь Василенко, начальник головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Нагадаємо, що минулого року у головному управлінні Держгеокадастру Волині на конкурентних засадах передали для ведення бізнесу у користування 158 земельних ділянок загальною площею 4 110 гектарів. Щорічно місцеві бюджети отримуватимуть понад 3 млн. грн. орендної плати.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку