українська російська англійська
В Українському домі відкрилася книжкова виставка "Київська весна-2016"
25.02.2016 | 16:24
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Сьогодні, 25 лютого, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» розпочала роботу книжкова виставка «Київська весна – 2016», засновником і організатором якої є Держкомтелерадіо. 

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними видавцями. Понад 70 видавничих організацій представили на виставці новинки художньої, наукової, довідкової, навчальної, історичної, краєзнавчої літератури. Окремі стенди презентують дитячу книгу.

Програма книжкового форуму передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури. Під час виставки пройдуть літературні зустрічі, автограф-сесії, дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Зокрема, на стендах видавництв відбудуться автограф-сесії письменників Дмитра Павличка, Василя Шкляра, Василя Рубана, Павла Мовчана, Любові Голоти, Ірени Роздобудько, Андрія Кокотюхи та інших.  А в «Літературному салоні» на гостей виставки чекатимуть цікаві зустрічі з відомими і молодими літераторами. Про літературний Київ 1950-1980 років розповість Іван Драч, про відтворення Києва у художній літературі - Євгенія Кононенко та Влада Осьмак. Наступна сторінка своєрідного усного журналу буде присвячена спортивному Києву та зустрічі з відомими спортивними журналістами Володимиром Мунтяном, Семеном Случаєвським, Андрієм Бібою та Валентином Щербачовим. За лаштунки Києва театрального учасників виставки проведуть Владлен Портніков, Лариса Кадочнікова, Василь Довжик. Про науковий Київ розповість відомий вчений Ісаак Трахтенберг.

Видавці підготували також спеціальні акційні пропозиції для відвідувачів виставки. Отже ті, хто хоче купити книгу за ціною виробника, може це зробити до 28 лютого в «Українському домі».

 

версія для друку