українська російська англійська
Держпродспоживслужба запрацює відразу після схвалення бюджетним комітетом ВР питання про фінансування
26.02.2016 | 10:25
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів реально зможе запрацювати відразу ж після того, як Комітет ВР з питань бюджету схвалить розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. «Деякі питання забезпечення діяльності Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» № 76 від 27 січня 2016 р., яким передбачив фінансування Держпродспоживслужби шляхом передачі бюджетних призначень з інших центральних органів виконавчої влади, що приєднуються до Служби. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

«Розраховуємо, таке рішення буде прийнято у стислі терміни. Уже в першій половині березня нова Служба повноцінно запрацює як на рівні центрального апарату, так і на регіональному рівні», - наголосив Володимир Лапа.

Він пояснив, що зараз велика увага зосереджена на формуванні кадрового складу нової Служби, в першу чергу, керівного на рівні областей і районів.

«На першому етапі керівники в регіонах призначатимуться виключно у статусі виконуючих обов’язки. Але згодом обов’язково будуть оголошені конкурси для заміщення цих вакансій уже на постійній основі, - наголосив Голова Держпродспоживслужби.

За словами Володимира Лапи, відповідно до законодавства робота у новоствореній Службі пропонуватиметься в першу чергу працівникам тих органів, які реорганізуються або ліквідуються: «Очевидно Держпродспоживслужба все ж таки потребуватиме певного підсилення кадрового складу. Але такі рішення прийматимуться після об’єднання органів, які ліквідуються і реорганізуються, в нову Службу».

версія для друку