українська російська англійська
МІП: Ситуація з українським телесигналом на правобережжі Сіверського Донця має стійку тенденцію до покращення
26.02.2016 | 11:25
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України проаналізувала інформаційну ситуацію в селищі Світличне, тепер Попаснянського району Луганської області. Населений пункт знаходиться поруч із лінією фронту та переправою через Сіверський Донець. На жаль, селище є віддаленим та забуте волонтерами.

Донедавна люди тут дізнавалися новини лише від українських бійців, але з встановленням в районі передавальної техніки, наданої МІП, в селищі вже ловить сигнал українського ТВ. Крім того, радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець доставив громадянам газети з українськими новинами.

Місцеві жителі також розповіли раднику, що українські новини дивляться й по той бік фронту. «Наші сусіди, по той бік фронту, подивляться українські новини та й телефонують з’ясувати чи правда, бо вони там нікому не вірять», - передає слова жителів селища Світличне радник Міністра.

Нагадаємо, що в зоні АТО постійно перебуває моніторингова місія МІП, мета якої - вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу. За результатами щотижня на засіданні Комісії при МІП виносяться відповідні рішення за зібраними відомостями по містах та селах зони АТО. За винесеними рішеннями виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та відповідно виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.

 

версія для друку