українська російська англійська
11 березня у Харкові пройде форум лідерів залізничних реформ
26.02.2016 | 16:37
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує пошук лідерів майбутніх реформ.  11 березня під гаслом «Залізничні агенти змін» у Харкові пройде другий форум, ініційований керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» задля створення дорожньої мапи майбутніх перетворень компанії.

До участі у заході запрошені активні та перспективні залізничники з регіональної філії «Південна залізниця». Особливі сподівання залучити тих, хто займає керівні посади та входить до кадрового резерву компанії, а також на тих, у кого активна життєва позиція, хто прагне змін на краще та здатен своєю енергійністю і цілеспрямованістю реалізовувати важливі проекти. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар проведе для учасників лекцію та модеруватиме дискусійний майданчик. Також у форумі візьмуть участь ТОП-менеджери ПАТ «Укрзалізниця».

Загалом у рамках процесу реформування «Укрзалізниці» відбудеться низка заходів у найбільших містах нашої країни для лідерів залізничної галузі. Важливим результатом проекту «Укрзалізниця майбутнього» стане виявлення перспективних ініціатив та ідей, створення міжфункціональних проектних груп для реалізації стратегії реформування залізничної галузі України. Учасники проекту «Укрзалізниця майбутнього» стануть агентами змін в рамках процесу реформування за підтримки керівництва ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що 18 лютого у Києві пройшов перший форум лідерів залізничних реформ, у якому взяло участь близько 200 делегатів регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Учасники форуму напрацювали низкуціннихідей та планів, які вже найближчим часом мають трансформуватися у проекти для реалізації у ПАТ «Укрзалізниця».

 

версія для друку