українська російська англійська
Україна та Латвія планують поглиблювати співробітництво в культурно-гуманітарній сфері
26.02.2016 | 17:06
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

26 лютого відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України - Міністра культури України В’ячеслава Кириленка з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

«Латвія є важливим партнером для України і ми зацікавлені в поглибленні двостороннього співробітництва, зокрема в культурній сфері. Ми готові до підтримки ініціатив та реалізації спільних заходів,» сказав В’ячеслав Кириленко.

Сторони обговорили актуальні питання співпраці двох держав в культурно-гуманітарній сфері, а також заплановані спільні мистецькі проекти на найближчий час. Зокрема, відкриття 18 березня 2016 року спільного мистецького проекту Північно-Балтійських країн та України «Ідентичність. За завісою неозначеності» в Національному художньому музеї України, організованого Латвійським центром сучасного мистецтва за підтримки Міністерства культури України та візит Міністра культури Латвійської Республіки Дане Мельбарде до України, запланований в рамках реалізації цього проекту, а також, проведення міжнародного фестивалю «Судмалинась 2016» 1-8 липня 2016 року в Латвійській Республіці, до участі в якому запрошені українські колективи, та спільних культурно-мистецьких заходів в рамках відзначення 100-річчя Незалежності Латвійської Республіки в 2018 році.

 

версія для друку