українська російська англійська
У Львові відбувся українсько-словацький "ярмарок досвіду" з енергоефективності
26.02.2016 | 18:38
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

26 лютого у м. Львів пройшов українсько-словацький круглий стіл «Сприяючи підвищенню енергоефективності в Україні: Кращі практики з Словаччини».

«Сьогодні ми маємо можливість розглянути успішні словацькі проекти з енергоефективності та обговорити питання спільної реалізації подібних проектів в Україні», - наголосив у ході виступу Костянтин Гура, заступник начальника управління – начальник відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції управління проектного менеджменту та міжнародного співробітництва Держенергоефективності.

Під час заходу словацькі експерти поділилися досвідом та представили успішно реалізовані проекти у сфері енергоефективності, зокрема з термомодернізації будинків, теплопостачання, вуличного освітлення та інші. Вони також відзначили позитивні зрушення у напрямку створення сприятливого інвестиційного поля у цих сферах в Україні та запевнили, що зацікавлені працювати на українському ринку.

Представники Словацької асоціації зовнішньої політики заявили про намір провести для українських фахівців навчальні семінари з енергоефективності у Словаччині.

Довідково

У вересні 2015 року під час офіційного візиту Премєр-міністра України Арсенія Яценюка до Словаччини Голова Агентства Сергій Савчук підписав Меморандум про співробітництво у сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та Словацьким інноваційним енергетичним агентством (СІЕА).

 

версія для друку