українська російська англійська
"Надання адміністративної послуги ліцензування перевізників через пошту прибирає передумови для корупції", - Андрій Пивоварський
26.02.2016 | 21:03
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

26 лютого Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський взяв участь у церемонії підписання меморандуму про співробітництво між Державною службою з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) та ДППЗ «Укрпошта». Документ передбачає надання адміністративних послуг (ліцензування у сфері автомобільного транспорту) через мережу відділень Укрпошти.

Одним з пріоритетних напрямів роботи Укртрасбезпеки є створення сприятливих умов для отримання ліцензій. Раніше перевізники з усієї країни їхали до Києва подавати документи, користувались послугами комерційних компаній з доставки або посередників. «Відділення по всій Україні прийматимуть документи. Готова ліцензія або відповідь про результати розгляду документів також надходитимуть поштою. Це зекономить час і значні кошти для бізнесу, які тепер непотрібно витрачати на дорогу», - пояснив Міністр.

Мета відомства – прозорими і відкритими процедурами долати корупцію. Початок співпраці між Укртранбезпекою та Укрпоштою – це черговий крок в цьому напрямку. «Тепер перевізник не контактуватиме з чиновником. Надання адміністративної послуги ліцензування через пошту прибирає людський фактор з цього ланцюжку. А значить – прибирає передумови для корупції», – наголосив Андрій Пивоварський.

Реалізація проекту передбачає навчання співробітників Укрпошти, що прийматимуть документи від заявника за визначеним переліком і надсилатимуть їх до Укртрансбезпеки.

Послуга буде доступною для користувачів з кінця березня у 50 містах України (обласних центрах та містах з великою концентрацією автомобільних перевізників).

 

версія для друку