українська російська англійська
Арсеній Яценюк вимагає затвердження програми дій Уряду та відповідальності БПП і інших парламентських політсил, - прес-секретар
26.02.2016 | 21:38
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає затвердження Парламентом розробленої Кабінетом Міністрів програми дій Уряду України на наступний рік і політичної відповідальності Блоку Петра Порошенка та решти політичних сил, які прийшли до Парламенту за результатами виборів 2014 року. Так прокоментувала поширену в ЗМІ інформацію прес-секретар Прем’єр-міністра України Ольга Лаппо.

"Мова йде про країну, про мільйони українців, які вимагають змін в державі", - йдеться в коментарі.

Прес-секретар Прем’єр-міністра нагадала, що Арсеній Яценюк у Парламенті сам поставив питання про висловлення недовіри цьому Уряду. Це питання не набрало більшості голосів.

"Жодних пропозицій ні щодо складу Уряду, ні щодо програми дій від жодної політичної сили не надійшло. Під час звіту Уряду жодної предметної критики по відношенню до його діяльності не прозвучало", - наголосила Ольга Лаппо.

"Брехня і популізм не є рецептами успішної України. Єдиний рецепт – це спільна відповідальність, спільні цілі та спільні цінності, чим є Угода про асоціацію з Європейським Союзом та програма реформ, запропонована Урядом і підтримана міжнародною спільнотою. Зараз усе в руках Президента України. Прем’єр-міністр України заявив, що готовий простягнути йому руку", - йдеться в коментарі.

 

 

версія для друку