українська російська англійська
НКРЕКП планує впроваджувати стимулююче регулювання у сфері електроенергетики
29.02.2016 | 14:10
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийнято постанову від 25.02.2016 № 235 «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».

Постановою передбачено впровадження стимулюючого регулювання з будь-якого кварталу.

Прийняття зазначеної постанови дозволить виконати Угоду про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони зобов’язань, передбачених Договором про заснування Європейського Співтовариства в частині впровадження Директиви 2009/72/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 13.07.2009 про спільні правила внутрішнього ринку електроенергії.

Постанову було погоджено з Антимонопольним комітетом, Міністерством енергетики та вугільної промисловості і Державною регуляторною службою.

Зазначена постанова спрямована на державну реєстрацію до Міністерства юстиції та набере чинності з дня її офіційного оприлюднення.

 

версія для друку