українська російська англійська
Володимир Демчишин: Саме прозорі правила - рецепт подолання корупції та залучення іноземних інвестицій до України
01.03.2016 | 13:36
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 1 березня 2016 року, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин взяв участь у відкритті 7-ї щорічної конференції Інституту Адама Сміта «Український енергетичний форум». Відкриття заходу відбулося за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Міністр Володимир Демчишин  виступив під час сесії «Урядова політика, її результати й уроки зимового сезону 2015-16 рр.» та представив презентацію (http://www.slideshare.net/UAEnergyMinistry/ukr-58898982).

«Результати 2015 року довели нашу рішучість на шляху реформ, де ми створюємо прозорі та зрозумілі правила гри на ринку. Саме прозорі правила - рецепт подолання корупції та залучення іноземних інвестицій до України»,-  наголосив Володимир Демчишин.

Цього дня учасники обговорюватимуть питання про місце й роль України у сфері регіональної та глобальної енергетичної геополітики, реформу й модернізацію українських енергетичних ринків та інфраструктури. Також буде проведена панельна дискусія «Вимоги для створення прозорого і конкурентного українського ринку газу та комерційні можливості, які його супроводжуватимуть».

Серед учасників заходу – Віце-президент Європейської Комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович, Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач, народні депутати, керівники провідних  міжнародних та українських енергетичних компаній.

Від Міненерговугілля участь у заході беруть директор департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Михайло Бно-Айріян, директор ДП «Енергоринок» Юрій Гнатюк, радники Міністра.

Форум проходить з 1 по 3 березня у готелі «Хілтон».

 

 

версія для друку