українська російська англійська
Степан Полторак: Питання оборонного планування є одним із найважливіших у державі, від його ефективності залежатиме рівень безпеки України
01.03.2016 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Питання оборонного планування є одним із найважливіших у державі, від його ефективності залежатиме рівень безпеки України. На цьому сьогодні, 1 березня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з іноземними послами, представниками Офісу зв’язку НАТО в Україні та радниками Альянсу.

У заході взяли участь начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, заступники Міністра оборони України, керівники структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу, а також представники Проектного офісу Ради реформ при Міністерстві оборони України.

Від іноземної делегації участь у заході взяли Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков та інші поважні гості.

Учасники зустрічі оговорили низку питань у рамках спільної роботи щодо розробки документів оборонного планування, впровадження реформ у Міністерстві оборони, Генеральному штабі та Збройних Силах України.

«Ми чітко усвідомлюємо, що питання оборонного планування є одним із найважливіших у державі, і від того, наскільки ефективно воно вирішується, залежатиме рівень безпеки України», — зазначив Степан Полторак.

версія для друку