українська російська англійська
МІП: Телеканал іномовлення України UATV з'явився в кабельній мережі одного з найбільших операторів Польщі
01.03.2016 | 15:15
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

25 лютого 2016 року розпочав трансляцію, в кабельній мережі Польщі – «Vectra S.A.», український телеканал іномовлення UATV, що входить до складу Мультимедійної платформи іномовлення України.

Телеканал включено в усі пакети цифрового телебачення компанії.

Кабельний оператор "Vectra S.A." є другим за величиною кабельним оператором Польщі. За даними Польської палати електронних комунікацій (PIKEhttp://www.pike.org.pl/index/ranking), за результатами 2014 року "Vectra" займала майже 20% ринку телекомунікацій Польщі, а абонентами цифрової телевізійної мережі, в яку включено «UATV», користувалися 612 566 домогосподарств.

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. МПІУ сформована на базі державних телерадіокомпаній «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», «Банківське телебачення» (БТБ) та інформаційного агентства «Укрінформ».

У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України замість супутникового телеканалу «УТР» в ефірі стартував телеканал UATV із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. З нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 

версія для друку