українська російська англійська
Десять земельних аукціонів проведуть на Волині у березні
01.03.2016 | 15:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У березні на Волині планується провести десять земельних аукціоні. На відкриті торги виставлять права власності та оренди на 16 ділянок державної та комунальної власності. Очікуваний мінімальний обсяг надходжень до місцевих бюджетів становитиме понад 800 тис. гривень.

Інвесторам запропонують придбати права оренди на 11 ділянок. Землі державної власності сільськогосподарського призначення розташовані у Ковельському, Турійському, Рожищенському, Горохівському, Локачинському та Володимир-Волинському районах Волинської області.  Загальна площа ділянок – 258,8 гектара. Торги планують розпочати зі стартової ціни у 371,7 тис. грн. за гектар у рік.

Ще п’ять ділянок комунальної власності у Любешівському, Ковельському та Турійському районах пропонуватимуть взяти у користування або придбати у власність. Площа земель, виставлених на торги, становить 0,58 га, а стартова ціна – 525,1 тис. гривень.

«Аукціони організовують як органи місцевого самоврядування, так і Головне управління Держгеокадастру. Кошти, що вдасться отримати від продажу прав на землю здебільшого спрямують до бюджетів місцевих громад», - зазначає начальник головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку