українська російська англійська
За два місяці 2016 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат на 5,5 млн. грн.
02.03.2016 | 12:57
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – лютого 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 5,5 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань та вручили одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 14 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 13 управлінських рішень.

За вчинені фінансові порушення 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 6,6 млн. грн.

 

 

версія для друку