українська російська англійська
Держпродспоживслужба працюватиме у тісній взаємодії з іншими органами влади, - Голова Служби
04.03.2016 | 11:03
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів налагодить тісну взаємодію з іншими органами виконавчої влади шляхом запровадження сучасної IT-системи. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України з міжнародними донорськими організаціями.

«Запровадження IT-системи потрібно для того, щоб Служба мала можливість налагодити постійну комунікацію з іншими органами державної влади, наприклад, з митною службою», - зазначив Володимир Лапа.

За його словами, з початком роботи Служба проводитиме більш ефективну роботу з моніторингу епізоотичного благополуччя, залишкової кількості ветеринарних препаратів, антибіотиків. Крім того, є необхідність у підвищенні кваліфікації працівників, зокрема інспекторського складу.

«Із більшості зазначених питань ми уже ефективно співпрацюємо з донорською спільнотою, але далеко не всі напрямки закриті наявним обсягом фінансової підтримки. Тому ми розраховуємо, що донори підключаться до інших складових нашої роботи, що дозволить організувати ефективну роботу Держпродспоживслужбит як сучасного та прозорого органу державного контролю», - наголосив Володимир Лапа.

 

версія для друку