українська російська англійська
Володимир Лапа: Ми прагнемо створити прозорий та відкритий контролюючий орган
04.03.2016 | 11:25
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

У рамках створення Держпродспоживслужби ми робимо все можливе для того, аби робота цього контролюючого державного органу була максимально прозорою. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України з міжнародними донорськими організаціями.

«Зараз ведеться серйозна робота в напрямку забезпечення прозорості та відкритості Служби, хочемо створити дружній для бізнесу орган», - наголосив Голова Держпродспоживслужби.

За його словами, планується, зокрема, що Держпродспоживслужба запровадить електронні закупівлі та он-лайн систему оцінки ефективності перевірок, яка дозволить повністю відстежувати весь ланцюжок - підстави для проведення перевірки, її результати та судові оскарження. При цьому процес перевірок буде фіксуватися на відео – такий принцип роботи уже впроваджено в інших контролюючих органах і він показав свою ефективність.

«Це дозволить об’єктивно оцінювати роботу інспекторів та відновить довіру бізнесу до контролюючого органу», - наголосив Володимир Лапа.

 

версія для друку