українська російська англійська
Павло Розенко: З 2015 року Мінсоцполітики проводить безперервну верифікацію соцвиплат
04.03.2016 | 12:46
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство соціальної політики України регулярно проводить верифікацію отримувачів соціальної допомоги і виявляє порушників. Про це в інтерв’ю інформаційній агенції «ЛIГАБiзнесIнформ» повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Ми проводимо верифікацію одержувачів соціальної допомоги регулярно: як у Пенсійному фонді, так і за іншими виплатами. «Виловлюємо» одержувачів подвійних виплат, "мертві душі" тощо, - сказав він. – Перевірку соцвиплат ми проводимо різними шляхами: і через аналіз баз даних, і з використанням механізмів перереєстрації».

«Наприклад, минулого року ввели нові правила користування пільгами на ЖКГ – залежно від доходу сім'ї. Тоді пільгами користувалися 4,8 млн. сімей. У процесі перереєстрації пільговиків ми фактично проводили верифікацію: збирали дані і перевіряли інформацію про кожного пільговика, - зауважив Міністр. – Внаслідок перереєстрації залишилися 3,5 млн. пільговиків. Так, 1,3 млн. пільговиків відсіялися, але ніякого соціального напруження в суспільстві це не викликало. І ми тепер точно знаємо, що пільги по ЖКГ отримують тільки ті, кому це дійсно необхідно».

За словами Павла Розенка, те саме відбувається зараз з виплатами одиноким матерям: «Перевіряємо, хто дійсно має право на пільги. Це наша щоденна робота, можна сказати, що, починаючи з 2015 року, ми проводимо безперервну верифікацію соцвиплат», - додав він.

 

 

версія для друку