українська російська англійська
МІП із зони АТО: Офіцери впевнені, що можливість оперативно отримувати інформацію про події в країні, позитивно впливають на бійців
04.03.2016 | 12:54
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Під час запланованого візиту в прифронтове село Зайцеве, поруч з яким знаходиться контрольно-пропускний пункт, на Транспортному коридорі Бахмут-Горлівка, радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександра Бригинець, в рамках моніторингової місії Міністерства інформаційної політики України в зоні АТО, з’ясував, що місцеві жителі мають стабільний аналоговий телевізійний прийом українських телеканалів з Бахмута.

Що стосується українських підрозділів, які знаходяться на цьому відрізку лінії зіткнення, ситуація більш складна у зв'язку з особливостями рельєфу – на території чимало ярів і пагорбів.

«У тих випадках, коли немає доступу до ефірних каналів через складний рельєф ми на опорних пунктах використовуємо сателіти, які нам надало МІП та волонтери», - розповіли керівники кіровоградського 17 окремого мотопіхотного батальйону. – А в інших випадках використовуємо звичайну антену».

Офіцери впевнені, що можливість оперативно отримувати інформацію про події в країні, позитивно впливають на бійців.

Нагадаємо, що минулого року під керуванням радника Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександра Бригинця встановлено 180 супутникових антен з українським пакетом мовлення для бійців на передовій у зоні АТО. Першими шість комплектів супутникового телебачення з встановленим українським пакетом мовлення отримали бійці 24 «Залізної бригади». Організаторами та ініціаторами придбання обладнання виступили: МІП, МОУ, КРРТ, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, волонтерські організації. Загалом комплекти встановлено в Секторі А – 45, в Секторах В та С – 80, в Секторі М – 55 комплектів.

версія для друку