українська російська англійська
Голова Державного космічного агентства з робочим візитом відвідав Республіку Польща
04.03.2016 | 14:35
ДЕРЖАВНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

2-4 березня 2016 року делегація Державного космічного агентства України на чолі з Головою Любомиром Сабадошем перебувала з робочим візитом у Варшаві (Республіка Польща). До складу делегації також увійшли представники підприємств космічної галузі та ректор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Володимир Кривцов. Мета візиту - продовжити діалог щодо реалізації спільних проектів у космічній сфері.

У рамках візиту відбулася перша зустріч на високому рівні між Державним космічним агентством та АТ «Польська група озброєнь», під час якої сторони задекларували зацікавленість у пошуку можливостей реалізації спільних проектів. На підтвердження цьому було підписано Меморандум про взаєморозуміння для започаткування спільної роботи.

Під час зустрічі з Президентом Польського космічного агентства Мареком Банашкевичем обговорено порядок діяльності робочих груп експертів, а також проекти та заходи за напрямами: ракети-носії, дистанційне зондування Землі, наукові космічні дослідження, участь у програмі ЄС Горизонт-2020 та співпраця з Європейським космічним агентством. Чергові засідання робочих груп відбудуться 23-24 червня 2016 року в м. Жешув (Республіка Польща) в рамках міжнародного космічного форуму.

Основними темами зустрічі в Інституті авіації стали програма обміну студентів за авіаційним та космічним напрямами, а також застосування напрацювань вузів у спільних проектах.

 

версія для друку