українська російська англійська
Представляємо керівників відкрито, без будь-яких підкилимних ігор, - Міністр Володимир Демчишин у відкритому листі до профспілок гірників
04.03.2016 | 17:32
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Призначення керівників держпідприємств відбуваються відкрито, без будь-яких підкилимних ігор, на основі відкритих конкурсів, - на цьому наголосив Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Міністр звернувся до Волинської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості з відкритим листом, в якому озвучив позицію Міністерства щодо обрання керівників.

Володимир Демчишин наголосив, що призначення керівників держпідприємств відбуваються за результатами лише відкритих конкурсів. До того ж, вимогою сьогодення є професійний сильний менеджер, який «може витіснити схеми виведення державних коштів у приватні кишені», що «забезпечить гідну зарплату кожному гірнику».

«Ми працюємо відкрито і відкриті до розмови про майбутнє галузі та долю шахтарів», - наголосив Міністр, додавши, що «жоден пікет під стінами Міністерства не допоможе гірникам заробити гроші»:  - Тому ми ставимо на тих, хто готовий працювати в інтересах підприємства, колективу та країни».

версія для друку