українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
07.03.2016 | 13:13
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

В контрольному пункті в`їзду-виїзду «Новотроїцьке» затримано автомобіль, яким до підконтрольної бойовикам території везли товари народного споживання на загальну суму 30 тисяч гривень. Транспортний засіб передано зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

На «Новотроїцькому» у транспортному засобі, який слідував із Запоріжжя в Донецьк, прикордонники Донецького загону виявили наркотичну речовину. Під час перевірки на автівку спрацювала службова собака натренована на пошук наркотичних речовин. Під обшивкою багажного відсіку «Фольксвагена» правоохоронці виявили приховані п'ять поліетиленових пакунків із рослинною речовиною, ймовірно марихуаною. Зі слів чоловіка, знахідку загальною вагою 250 грамів він перевозив для власної потреби. Також були виявлені ще два пакунки насіння коноплі іноземного пакування, яке нібито він придбав через інтернет. Чоловіка та наркотичну речовину передано співробітникам Національної поліції.

Через контрольний пункт «Зайцеве» до неконтрольованої території прослідував вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем. Транспортний засіб перевозив майже 3 тони дитячих продуктів харчування.

 

 

версія для друку