українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
08.03.2016 | 14:14
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Вчора з населеного пункту Олександрівка, що знаходиться на непідконтрольній території, російськими найманцями здійснено кілька провокативних пострілів зі стрілецької зброї по позиціям блокпосту «Мар’їнка». Вогонь у відповідь не відкривався. Постраждалих серед українських військових немає.

Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

На контрольному пункті вїзду виїзду  «Зайцеве»  прикордоники спільно з представниками фіскальної служби виявили в автомобілі, який прямував з неконтрольованої території газовий пістолет та 30 набоїв до нього. Власником виявився один з пасажирів, житель міста Горлівки, який предявив дозвіл на право носіння зброї, але згодом виявилось, що документ є прострочений. Зазначеного громадянина передано представникам Національної поліції.

У контрольних пунктах вїзду виїзду «Новотроїцьке», «Мар’їнка»  та «Гнутове» прикордоними нарядами спільно з представниками фіскальної служби зупинено 7 транспортних засобів, які прямували на неконтрольовану територію з вантажами без відповідних документів. Транспортні засоби перевозили продукти харчування, обладнання, компютерну техніку та трикотаж на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

 

версія для друку