українська російська англійська
Одеські землевпорядники спрямували до бюджету майже 380 тисяч гривень за надання адмінпослуг
09.03.2016 | 11:47
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Спеціалісти Головного управління та територіальних органів Держгеокадастру Одеської області з початку року надали громадянам 33 667 адмінпослуг. З них 27 208 (73% від загальної кількості) запитувачі отримали  на безоплатній основі. Ще 6 459 (27% усіх адмінпослуг) фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. У якості оплати до загального фонду державного бюджету спрямували 378,7 тис. гривень.

Найбільші надходження 323,2 тис. грн. отримали за надання 6 098 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 48,1 тис. грн. надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру. За проведення державних експертиз землевпорядної документації отримали плату у розмірі 7,3 тис. гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів (8 742) стосувалася витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Землевпорядники Одещини також видали 4 811 витягів про державну реєстрацію земельної ділянки. Ще 2 163 запитів стосувалися надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. За отриманням висновків про погодження документації із землеустрою звернулись 1 958 громадян.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку