українська російська англійська
24 березня відбудеться зустріч урядовців з представниками Української Сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС
09.03.2016 | 11:54
Урядовий офіс з питань європейської інтеграції СКМУ

24 березня 2016 р. відбудеться зустріч заступника Міністра Кабінету Міністрів – директора Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталії Гнидюк та заступників міністрів з питань європейської інтеграції з представниками Української Сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, а також іншими неурядовими організаціями.

Метою зустрічі є обговорення питань організації виконання та стану імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також визначення пріоритетів спільної роботи.

Угодою про асоціацію між Україною та ЄС передбачено, що представники Платформи громадянського суспільства мають здійснювати регулярні контакти з Комітетом асоціації Україна – ЄС.

З метою реалізації зазначених положень Угоди про асоціацію Уряд України на своєму засіданні 24 лютого 2016 р. прийняв рішення щодо обов’язкового проведення Урядовим офісом з питань європейської інтеграції щоквартальних зустрічей членів двосторонніх органів асоціації з Української Сторони з представниками Української Сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС.

 

версія для друку