українська російська англійська
Місто Чорноморськ отримало нові містобудівні повноваження
09.03.2016 | 13:07
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

4 березня м. Чорноморськ (Іллічівськ) Одеської області отримало від Держаної архітектурно-будівельної інспекції України повноваження у сфері держархбудконтролю.

Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев та міський голова Чорноморська Валерій Хмельнюк підписали акт приймання-передавання справ і тепер місто може користуватися новими повноваженнями.

«Чорноморськ – перше місто в Одеській області, яке отримує нові функції, - відзначив керівник Держархбудінспекції. – Цей регіон є стратегічно важливим для України в тому числі для будівництва. Тому передача місту нових повноважень сприятиме створенню нової сучасної інфраструктури. У випадку виникнення проблемних питань під час виконання нових функцій міська влада завжди отримає підтримку та консультацію від ДАБІ».

«Чорноморськ демонструє значні темпи будівництва. В цьому році будується 80 тис. кв. м. житла, місто інтенсивно розвивається і тому нові повноваження дадуть новий стимул для розвиту», - зазначив міський голова Валерій Хмельнюк.

Нагадаємо, що сьогодні до ДАБІ звернулося близько 50 місцевих рад, які хочуть створити власні інспекції в рамках процесу децентралізації сфери держархбудконтролю.

 

версія для друку