українська російська англійська
На Дніпропетровщині цьогоріч збудують два дитсадки
09.03.2016 | 15:35
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

У регіоні зводять «з нуля» два дитсадки – на ж/м Лівобережний у Дніпропетровську та селищі Ювілейне. Зараз йдуть будівельні роботи. Відкриття – наприкінці 2016-го, повідомив голова Дніпропетровськоїоблдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Прагнемо охопити дошкільною освітою всіх малюків області. Для цього відкриваємо навчально-виховні комплекси та садочки. У планах на 2016 рік – 1,5 тисячі нових місць, – сказав Валентин Резніченко. – Уперше за багато років відкриємо два садочки, збудовані «з нуля». Робимо це на територіях з найбільшою потребою – у селищі Ювілейне та на Лівобережному-3 у Дніпропетровську».

Садочок у Ювілейному створюють на місці колишнього пустиря. У планах – п’ять просторих будівель, об’єднаних переходами, та декілька дитячих майданчиків.

Три корпуси виділять під дитячі групи з ігровими, роздягальнями, спальнями, буфетами. Ще один – під харчовий блок, складські приміщення та адміністрацію. Ці чотири будівлі будуть двоповерхові. У центрі зведуть п’яту будівлю. Там на трьох поверхах розмістять музичний зал, спортзал, ігротеку та навіть зимовий сад. Також для дітей створять кімнату емоційного розвантаження, комп’ютерні класи та багато іншого.

Зараз закладено фундамент усіх корпусів, у трьох – вже зведені стіни. Будівельні роботи виконані на 40%. Відкриття садочка заплановано на кінець 2016-го. Його вихованцями стануть 220 малюків.

Садочок на Лівобережному у Дніпропетровську планують відкрити також наприкінці року. Фундамент майбутньої двоповерхової будівлі у майже 3 тисячі квадратів вже закладено, будівельники приступають до зведення стін. При садочку збудують й котельню на альтернативному паливі, облаштують 12 дитячих майданчиків. Після відкриття дошкільний заклад відвідуватимуть 220 хлопчиків та дівчаток.

 

 

версія для друку