українська російська англійська
Обговорено актуальні та перспективні питання співробітництва між Держприкордонслужбою України та СММ ОБСЄ
09.03.2016 | 16:55
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

В Адміністрації Державної прикордонної служби України на підставі попередніх домовленостей відбулася зустріч Першого заступника Голови Державної прикордонної служби генерал-лейтенанта Василя Серватюка із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

Метою зустрічі було обговорення актуальних та перспективних питань співробітництва між Держприкордонслужбою України та СММ ОБСЄ в умовах сучасної військово-політичної обстановки.

В ході зустрічі сторони зупинились на питаннях координації діяльності вздовж лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей та на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим, а також вздовж контрольованої ділянки українсько-російського державного кордону.

Генерал-лейтенант Василь Серватюк наголосив на тому, що Державна прикордонна служба України відповідно до п. 9 Комплексу заходів з імплементації Мінських домовленостей продовжує вживати заходів із пошуку шляхів для відновлення контролю над ділянкою українсько-російського кордону в межах окремих районів Донецької та Луганської областей. В цьому контексті сторони обмінялись думками щодо опрацювання можливих шляхів наближення передових патрульних баз СММ ОБСЄ до неконтрольованих ділянок українсько-російського державного кордону.

В свою чергу Перший заступник Глави СММ ОБСЄ Александр Хуг підкреслив, що питання кордону є пріоритетним в порядку денному діяльності Місії на території Україні, а консолідація зусиль прикордонного відомства України та СММ ОБСЄ дозволить зробити черговий крок на шляху до стабілізації ситуації на Сході України.

Зустріч перших заступників керівників в черговий раз продемонструвала налаштованість та відкритість обох сторін до послідовної та плідної співпраці в майбутньому.

 

версія для друку