українська російська англійська
Дніпропетровські землевпорядники перерахували до бюджету більше 455 тисяч гривень
11.03.2016 | 10:45
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року спеціалісти органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надали 38 756 адміністративних послуг. Більше 7 440 з них фізичні та юридичні особи отримали на платній основі. У якості оплати за адмінпослуги землевпорядники перерахували до бюджету 455,2 тис. гривень.

Мешканці Дніпропетровщини найчастіше звертаються до органів земельних ресурсів за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сумарно кількість таких запитів складає 87% від загального обсягу платних адмінпослуг.

Більша частина від усіх адмінпослуг (31 313) надавалась на безоплатній основі. Переважна кількість звернень стосувалась  документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку