українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
11.03.2016 | 13:17
ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Учора з населеного пункту Олександрівка, що знаходиться на непідконтрольній території, російськими найманцями здійснено кілька пострілів зі снайперської гвинтівки та гранатомету АГС-17 по позиціях блокпосту «Мар’їнка». Вогонь у відповідь не відкривався. Постраждалих серед українських військових немає.

Два російських вертольоти, які здійснювали польоти над тимчасово окупованою територією АР Крим, зафіксували прикордонники Херсонського та Бердянського прикордонних загонів.

Прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби на контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» та «Мар’їнка» зупинено 5 транспортних засобів, які перевозили продукти харчування, одяг, насіння та гербіциди без відповідних документів. Автомобілі прямували на неконтрольовану територію. Загальна вартість конфіскату склала майже 100 тисяч гривень.

Також оглядовою групою на КПВВ «Гнутове» під час перевірки вантажного автомобіля «Фольксваген», який прямував з неконтрольованої території, було виявлено 10 банкоматів без відповідних супроводжувальних документів. Вантаж переданий зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

версія для друку