українська російська англійська
Рятувальники Донеччини отримали 9 пожежно-рятувальних автомобілів
11.03.2016 | 13:33
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

11 березня у м. Краматорськ Донецької області відбулася церемонія передачі 9 пожежно-рятувальних автомобілів для підрозділів ГУ ДСНС України у Донецькій області. Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський, начальник ГУ ДСНС у Донецькій області Микола Ільченко, особовий склад Служби порятунку Донеччини.

Основні зусилля Служби спрямовані на те, аби оновити матеріально-технічну базу Донецького та Луганського гарнізонів, що була знищена внаслідок діяльності терористичних угрупувань. Влітку минулого року ми провели тендер на закупівлю пожежно-рятувальних автомобілів і техніка, що була придбана за результатами цього тендеру, в першу чергу, спрямована саме в Донецьку та Луганські області”, - сказав Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

У свою чергу Павло Жебрівський зауважив, що нині на території Донецької області вже реалізується Пілотний проект щодо розбудови ефективної системи цивільного захисту в рамках децентралізації. Будуть сформовані пожежні депо європейського рівня у трьох новостворених громадах, в яких чергуватимуть також поліцейські та медичні працівники. Таким чином, пожежне депо буде осередком безпеки громадян. Для відкриття пожежних депо з місцевого бюджету буде виділено 15 млн. грн.

Довідково

Влітку 2015 року в ДСНС України проведено тендер на закупівлю пожежно-рятувальних автомобілів середнього та важкого класу для пожежогасіння та проведення рятувальних робіт.

Кошти для проведення тендеру виділені з державного бюджету на 2015 рік. ДСНС України було передано 200 млн. грн. Загалом за результатами проведення тендеру було проведено закупівлю 52 одиниць пожежно-рятувальних автомобілів середнього та важкого класу. До Донецького гарнізону передано 9 пожежно-рятувальних автомобілів на базі шасі МАЗ вартістю 34 млн. 020 тис. грн.

версія для друку