українська російська англійська
МІП у зоні АТО: Цьогоріч в Авдіївці запрацювали 2 нові телепередавачі
11.03.2016 | 16:44
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець, в рамках моніторингової місії Міністерства інформаційної політики України у зоні АТО, відвідав Авдіївку, де вивчав інформаційну ситуацію прифронтового міста.

Радник повідомив, що кабельне телебачення в Авдіївці охоплює 2/3 квартир жителів міста, які активно підключаються до мережі, де є потужний пакет українських телеканалів.

«Кабельне витісняє Т2, яке тут транслює окупаційно-колоборантські донецькі телеканали. Є хороші новини і для тих, у кого немає кабелю - нещодавно почався процес формування тут ефірного мовлення, яке раніше приймалося з Донецька», - розповідає радник Міністра.

Зокрема, два тижні тому, на місцевості встановлено нову передавальну техніку, виділену в рамках роботи Комісії при МІП.

«Два національні канали вже показують тут, але це лише початок процесу, - розповідає секретар міськради Артем Вікторович Сабадаш. - Треба більше покривати сигналом Стару Авдіївку, яка дуже розтягнута і вимагає особливої уваги».

Олександр Бригинець зауважує, що місцеві жителі розповідають про активність користування Інтернетом, звідки вони беруть інформацію виключно з українських ЗМІ, у тому числі і телебачення.

Крім того, активно почала поширюватися міська газета "Авдіївський вісник".

версія для друку