українська російська англійська
У Таллінні обговорили перспективи співробітництва України та Естонії в культурній сфері на 2017-2021 роки
12.03.2016 | 11:37
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

11 березня у м. Таллінн, в рамках візиту до Естонської Республіки для проведення зустрічей з керівниками урядових та парламентських установ, до функціональних обов’язків яких віднесено питання європейської інтеграції, заступник Міністра культури України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко провів зустріч із заступником Генерального секретаря Міністерства культури Естонської Республіки пані Анне-Лі Реймою.

Під час зустрічі розглядалися питання запозичення естонського досвіду у розвитку креативних індустрій та реформуванні інших галузей культурної політики держави.

«Досвід Естонії в розвитку культурних і креативних індустрій є важливим для нас в процесі реформування сфери української культурної політики, і ми сподіваємося на плідну співпрацю з нашими естонськими партнерами в цьому питанні», - зазначив Андрій Вітренко.

Естонська сторона висловила свою готовність до обміну досвідом,  зокрема в  питанні створення та функціонування Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа», головним завданням якого є інформування культурних організацій про умови участі у програмі та можливості  фінансування культурних проектів у співпраці з  європейськими партнерами.

Окремо сторони обговорили питання укладання програми співробітництва та спільних заходів обох країн в культурній сфері на 2017-2021 роки.

Перебуваючи з візитом у Таллінні, Андрій Вітренко також ознайомився з діяльністю естонського Центру української культури та оглянув створений при Центрі Музей української культури і побуту, який заснований українською громадою Естонії.

версія для друку