українська російська англійська
На Хмельниччині за адмінпослуги у земельній сфері до бюджету надійшло майже 420 тисяч гривень
12.03.2016 | 12:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року спеціалісти органів земельних ресурсів Хмельницької області надали 31 992 адмінпослуги. З них 24775 (77,4% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі. Інші 7217, або 22,6% - на платній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету понад 418,6 тис. гривень. Найбільші надходження у розмірі 319,6 тис. грн. отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 88,9 тис. грн. надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру. Більше 8,3 тис. грн. склала плата за видачу висновку державної експертизи землевпорядної документації.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 7092 запитів – стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Також землевпорядники виготовили 6922 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Інші 4266 адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку