українська російська англійська
Представники Прикордонної варти Республіки Польща дали високу оцінку діяльності Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони
12.03.2016 | 13:57
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони відвідала моніторингова група від Прикордонної варти Республіки Польща. Основною метою роботи іноземних партнерів була перевірка результатів реалізації проекту міжнародної технічної допомоги щодо удосконалення управління діяльністю відділів прикордонної служби та його вплив на розбудову і діяльність Ізмаїльського навчально-тренувального загону.

Працювала польська делегація чотири дні з 9 березня.  На початку їх роботи командир Ізмаїльського навчально-тренувального загону капітан 2 рангу Ілля Куценко підбив підсумки та проаналізував усі проведені в рамках цього проекту курси. Зазначалося, що в рамках міжнародного співробітництва протягом 2015 року викладацько-інструкторський склад загону брав участь у 7 міжнародних заходах. Зокрема, прикордонники пройшли навчання на курсах та семінарах з охорони виключних економічних зон, тактики дій оглядових груп кораблів (катерів), тактичної (екстремальної) медицини, пошуку та порятунку тощо. Більшість навчальних курсів проводилися за кордоном.

Крім того, у 2015 році загін морської охорони відвідували іноземні делегації з Берегової охорони Румунії, Турецької Республіки та Прикордонної варти Республіки Польща. Також Ілля Куценко відзначив вагомий внесок в удосконалення навчально-методичної бази завдяки реалізації цього проекту міжнародно-технічної допомоги.

Здійснюючи моніторинг результатів реалізації проекту міжнародної технічної допомоги, польські фахівці перевіряли наявність переданого технічного обладнання та його використання у навчальному процесі. Також серед основних аспектів моніторингу був перегляд програм підготовки та внесення відповідних доповнень та змін у відповідності до проведених курсів.

Підбиваючи підсумки проведеного моніторингу, представники Прикордонної варти Республіки Польща дали позитивну оцінку діяльності Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони. Ними було відзначено, що навчальний заклад готує персонал Держприкордонслужби України за стандартами європейських прикордонних закладів. Делегація була приємно вражена, що курси, які відбулися в рамках вищевказаного проекту, не пройшли даремно, завдяки їм у програмах підготовки персоналу були внесені відповідні зміни та доповнення, враховуючи досвід європейських колег.  

Фактично ця зустріч стала завершальним етапом проекту міжнародної технічної допомоги «Удосконалення управління діяльністю відділів прикордонної служби». Варто зазначити, що проведення даного проекту стало можливим завдяки сприянню Міжнародної організації з міграції (МОМ). 

версія для друку