українська російська англійська
На Львівщині для учасників АТО зарезервували майже 3900 гектарів земель
14.03.2016 | 10:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО. До резерву включили вже більше 3890 га земельних масивів. Ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків (434 га), ведення індивідуального садівництва (1339 га) та особистого селянського господарства (2070 га).

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Жовківському районі – 336 га, Дрогобицькому районі – 300 га та Сокальському районі – 291 гектарів. У Бродівському, Буському, Городоцькому, Золочівському, Радехівському районах до переліку включили по 200 га земель у кожному.

«Ми резервуємо землі, щоб усі учасники АТО мали можливість отримати ділянку. Для зручності військових інформація про вільні ділянки оперативно оцифровується та розміщується у відкритому доступі на веб-сайті землевпорядної служби Львівщини», – відзначив Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку