українська російська англійська
У Лондоні командувач Повітряних Сил Збройних Сил України візьме участь у щорічній міжнародній конференції з підготовки льотчиків
14.03.2016 | 12:37
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Дроздов візьме участь у щорічній міжнародній конференції з підготовки льотчиків “Military Flight Training”, яка проходитиме днями у місті Лондон.

Основною метою заходу є обмін досвідом військових посадовців багатьох країн щодо особливостей теоретичної і практичної системи підготовки льотного складу для родів авіації, а також шляхів удосконалення та розвитку системи підготовки за стандартами НАТО.

Планом конференції передбачено участь генерал-лейтенанта Сергія Дроздова у дискусіях щодо розвитку системи підготовки льотного складу у сучасних умовах, обговоренні виступів учасників конференції, а також представленні брифінгу-презентації на тему: “Система підготовки льотного складу в Повітряних Силах Збройних Сил України в сучасних умовах”.

Загалом участь у конференції надасть можливість перейняти досвід передових країн світу щодо удосконалення системи підготовки військових льотчиків відповідно до стандартів НАТО.

 

версія для друку