українська російська англійська
Щодо обстановки на державному кордоні та в зоні проведення АТО
14.03.2016 | 13:43
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

З непідконтрольної території російські найманці зі стрілецької зброї відкривали вогонь по позиціям контрольного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка» Постраждалих серед українських військових немає.

Поблизу населеного пункту Майорськ прикордонниками зупинено автомобіль завантажений спорядженням для мисливства і риболовлі та  порохом. Відповідних документів на вантаж вартістю близько 70 тисяч гривень не було. Його передали представникам зведеної мобільної групи.

На «Мар’їнці» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби  виявили косметичні засоби вартістю понад 330 тисяч гривень. Водій намагався доправити вантаж на неконтрольовану територію без відповідних документів. Також на цьому ж контрольному пункті оглядова група виявила в одному з автомобілів, що прямував на неконтрольовану територію приховані 10 тисяч доларів США та 30 тисяч рублів РФ. Кошти знаходились у салоні автівки під коробкою з речами. Конфіскат разом з транспортними засобами передано представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт в’їзду виїзду «Зайцеве» прослідував транспортний засіб з гуманітарним вантажем від благодійного фонду «Доброта». Вантажівка перевозила  майже 3 тонни дитячого харчування для жителів Донецька.

 

версія для друку