українська російська англійська
Землі для учасників АТО: військові отримають майже 590 гектарів у Запорізькій області
15.03.2016 | 09:56
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Запорізькій області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування із заявами про отримання ділянок звернувся 2371 учасник АТО. За результатами їх розгляду видано 816 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 586,3 гектара. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

Військові отримають ділянки для різних потреб. Під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарських споруд 214 учасникам АТО відведуть землі площею 18,5 гектара. Ще 289 військовослужбовців отримають ділянки площею 31,3 га для ведення садівництва. Для особистого селянського господарства призначені 313 ділянок загальною площею 536,5 гектара.

Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 66 учасників антитерористичної операції. Військовим передали п’ять ділянок (0,66 га) для  будівництва житла, 49 ділянок (4,6 га) для садівництва та 12 ділянок (22,2 га) для ведення селянського господарства.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку