українська російська англійська
Рекомендації громадянам України у зв'язку з останнім терактом у м. Анкара
15.03.2016 | 14:37
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

У зв’язку з останнім терактом, що був скоєний 13 березня 2016 р. у столиці Турецької Республіки м. Анкара, МЗС наполегливо рекомендує громадянам України, які планують поїздки до Турецької Республіки, або вже перебувають на її території, зважити на високий рівень терористичних загроз у цій країні.

Під час перебування на території Туреччини громадянам України слід виявляти підвищену пильність і обережність, по можливості, уникати відвідання місць масового скупчення людей (культових споруд, відомих історичних пам’яток, великих торговельно-розважальних комплексів, місць проведення мітингів та демонстрації тощо) та перебування поряд з адміністративними будівлями, поліцейськими установами, обмежити користування місцевим громадським транспортом, постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні та місці перебування, неухильно виконувати всі вказівки та рекомендації правоохоронних органів і місцевої влади, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туреччині (за номером телефону: +90 533 307 72 32, e-mail: emb_tr@mfa.gov.ua ) Генерального консульства України в Стамбулі (за номером телефону: +90 530 612 55 77, e-mail: gc_tr@mfa.gov.ua ), або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 16 57.

 

версія для друку