українська російська англійська
Черкаські землевпорядники перерахували до держбюджету понад 600 тисяч гривень
15.03.2016 | 14:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За два місяці поточного року спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Черкаської області надали громадянам 34,8 тис. адміністративних послуг. Із них 23,8 тис., або 68% запитувачі отримали на безоплатній основі та 11 тис. (32 %) – на платній. До Державного бюджету України землевпорядники перерахували 614,3 тис. гривень.

Найбільші надходження – 553,5 тис. грн. – отримали за надання витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували майже 10,5 тис. таких документів. За розгляд 262 звернень про виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, що були допущені не з вини органу, який здійснює ведення кадастру, надійшло 42,2 тис. гривень. Ще 9,2 тис. грн. перерахували за здійснення 216 державних експертиз землевпорядної документації.

Серед безоплатних адміністративних послуг, які надають територіальні органи Держгеокадастру у Черкаській області, найбільша кількість запитів стосувалися проведення державної реєстрації земельної ділянки (7 354) та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (5 884).

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку