українська російська англійська
У Мінкультури обговорили стан підготовки до проведення ХІV-го засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури
15.03.2016 | 15:44
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Міністерстві культури під головуванням заступника Міністра культури з питань європейської інтеграції Андрія Вітренка відбулося засідання Української частини Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури.

У засіданні взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Держкомтелерадіо, Закарпатської обласної державної адміністрації, голова секретаріату Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ» та представники Міністерства культури України.

Під час засідання розглядалося питання виконання Українською стороною положень Протоколу ХІІІ-го засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури, яке відбулося в Києві у грудні 2014 року. Зокрема, у питанні налагодження співпраці між державними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями України та Словацької Республіки з питань задоволення освітніх, культурних та інформаційних потреб представників української національної меншини у Словаччині та словацьких національних меншин в Україні.

У рамках засідання Української частини Комісії також був обговорений комплекс пропозицій до проекту протоколу наступного ХІV-го засідання Комісії щодо розвитку співробітництва у сфері національних меншин, освіти і культури, яке планується провести в квітні – травні цього року на території Словаччини.

 

версія для друку