українська російська англійська
Наталія Микольська провела зустріч щодо посилення торгівлі між Україною та Канадою
16.03.2016 | 11:19
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України та Торговий представник України, провела зустріч із планувальною групою Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), що виконується Конференційною радою Канади  у партнерстві з Канадсько-українською Торговою палатою за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.

Під час зустрічі з делегатами від Канади йшлося про пріоритетне бажання Мінекономрозвитку суттєво збільшити експорт українських товарів із високою доданою вартістю. Проект CUTIS передбачає визначення українських товарів, що матимуть гарні шанси для успішного експорту до Канади та підтримку виробників цих товарів у просуванні цих товарів у Канаді.

«Мета нашого Уряду - збільшити експорт саме готової продукції, або, як мінімум частково переробленої. Сьогодні ж, якщо звернутися до даних торговельної статистики, побачимо, що основний український експорт до Канади - це сировина, а не готовий продукт», - зауважила під час зустрічі Торговий представник України Наталія Микольська та пропонувала сконцентруватись на товарах із високою доданою вартістю.

Учасники зустрічі також обговорили низку спільних навчальних проектів для підвищення спроможності Мінекономрозвитку щодо підтримки експорту та залучення інвестиції та максимального використання переваг Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Торговий представник України анонсувала запуск інформаційного порталу для промоції експорту, який зараз розробляється, а також зазначила, що в рамках цього порталу буде працювати цілий великий розділ, присвячений експорту до Канади.

«Ми вважаємо, що бізнесу потрібна допомога, не лише загальна інформація про ЗВТ, але й конкретні відомості щодо входження на ринок Канади. Тому, коли ми матимемо навчальні проекти та потужний інформаційний портал - це буде для всіх корисно», - підкреслила Наталія Микольська. Надання інформації про практичні аспекти здійснення експорту до Канади та сприяння приведенню українських регуляторних стандартів у відповідність до канадських вимог – одне із завдань проекту CUTIS.

 

версія для друку