українська російська англійська
Голова НКРЕКП провів робочу зустріч з представниками Посольства Швеції в Україні
16.03.2016 | 14:56
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

15 березня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з представниками Посольства Швеції в Україні Крістіною Даніельссон, радником та головою секції співробітництва Посольства і Денисом Прусаковим, координатором проектів співробітництва Посольства та Андерсом Лундом, директором Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

Під час зустрічі було обговорено останні події у сфері регулювання енергетики України, а також хід впровадження ініційованого в рамках Фонду E5P проекту «Програма сприяння регуляторній реформі централізованого теплопостачання України», що фінансується Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA) та адмініструється Світовим Банком.

Паном Андерсом Лундом була представлена інформація щодо розвитку проектів Фонду E5P в Україні, сторони обговорили можливі шляхи подальшого співробітництва з Фондом.

Зустріч пройшла в діловій та дружній атмосфері, присутні підтвердили зацікавленість у тісному співробітництві та висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.

 

версія для друку