українська російська англійська
МІП у своїй політиці щодо Криму постійно нагадуватиме світу: Крим – це Україна
16.03.2016 | 15:35
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

«Міністерство інформаційної політики України другий рік поспіль реалізує комплексну програму інформаційної реінтеграції Криму, яка має на меті чітке формування в світовому порядку денному розуміння того, що Крим - це Україна. Програма включає в себе соціальні інформаційні проекти, підтримку кримських ЗМІ, підтримку переселенців тощо», -  про це розповів заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко під час круглого столу 16 березня 2014 року «Другий рік «псевдовесни», що був організований Інститутом Горшеніна і проектом Free Crimea.

Заступник Міністра також зазначив, що МІП запропонувало визначити 26 лютого як День опору російській окупації. «Ми подали відповідну ініціативу в Адміністрацію Президента. Я сподіваюся, наступного року цю дату буде визначено», - додав Артем Біденко.

Таким чином, МІП продовжує роботу над офіційним визнанням 26 лютого в якості Дня кримського спротиву та його введення до офіційного календаря заходів України.

Цю ініціативу відомства було підтримано всіма кримськими активістами та журналістами. За кілька місяців до 26 лютого МІП було проведено ряд зустрічей із кримськими активістами, журналістами та правозахисниками.

Саме в цей день було проведено головні заходи з Криму – Міжнародний форум, телемарафони, флешмоби, навчальні заходи у ВНЗ та класах тощо.

Крім того, затверджений план МІП на 2016 рік, містить один з ключових напрямків - інформаційну реінтеграцію тимчасово непідконтрольних територій України.

Нагадаємо, 15 вересня 2015 року Верховна Рада внесла в закон «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» зміни, згідно з якими датою початку окупації Криму визначається 20 лютого 2014 року.

 

версія для друку