українська російська англійська
Черговим етапом співпраці України і НАТО з питань безпеки повітряного простору став робочий візит делегації експертів Альянсу до Одеси
16.03.2016 | 17:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Продовжується співпраця з питань реалізації Регіональної програми НАТО з безпеки повітряного простору.

Сьогодні, 16 березня, відбулася зустріч експертів НАТО під керівництвом представника Агенції НАТО з питань зв’язку та інформації, керівника Регіональної програми НАТО з безпеки повітряного простору (RASP) пана Рене ван дер Хайдена, робочої групи Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, представників повітряного командуванняПівдень” та державного підприємстваУкраерорух”. Захід відбувся з метою проведення консультацій у контексті здійснення техніко-експлуатаційного дослідження щодо можливостей реалізації RASP.

Робочу групу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України очолив начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Артур Артеменко.

Регіональна програма НАТО спрямована на вдосконалення та розвиток спроможностей України з питань безпеки та оборони повітряного простору, а також налагодження взаємодії між Україною, Туреччиною, Польщею і Норвегією із зазначених питань. Крім того, RAPS направлена на зміцнення цивільно-військового співробітництва в Україні.

версія для друку